משחקי בנות

משחקי בישול משחקי הלבשה משחקי איפור עיצוב חדר משחקי פאזל נסיכות משחקי צביעה מפורסמים

משחקים מומלצים ע"י הבנות
 
 
 

פאזלים
את הפאזל הראשון המציאו לפני מאות שנים ומי היה מאמין לאן הגענו עשרות אלפי פאזלים בלחיצת עכבר, פשוט בלי סוף ממש פאזלים של מפורסמים, גיבורי וולט דיסני פו הדוב ועוד הרבה כמו ברבי בראץ, משחקי הפאזל מפתחים יכולות קוגניטיביות חשובות כמו תפיסה חזותית, התמצאות במרחב ויכולות ניתוח שחשובות מאוד בחיינו כמבוגרים. כל ילדה קטנה אוהבת משחקי בנות רגילים כמו משחקי איפור, משחקי הלבשה, משחקי בישול ושאר משחקים ברשת אך פאזלים הם מאוד כיפיים גם כן ואתם תיווכחו לדעת שהילדה ממש יכולה להתמכר להנאה כשמרכיבים פאזל. כפר לא צריך טיפול זוגי.  ממש כיף חיים ולעיתים אפילו מאוד קשה כי זה הרבה חלקים וזה על זמן. אז קדימה למדו את ילדכם לשחק במשחק עתיק זה שאהוב על ילדים ומבוגרים כאחד כבר מאות שנים.

 
 
 

 

 

 

ג'ק הרדיואקטיבי

ג'ק הוא ילד קטן בחליפה שצריך להזיז את הקוביות בצורה חכמה בעזרת מקשי החיצים למשבצת המסומנת ועל ידי כך הדלת נפתחת והוא יכול לברוח מהסכנה, צריך להיזהר לא להצמיד את הקוביות לקירות כי אז אי אפשר לדחוף אותן יותר משחקי בנות שמצריך חשיבה ותכנון, אז קדימה בואו לעזור לג'ק הקטן לברוח מהסכנה!

 

פאזל האנה מונטנה

האנה מונטנה המפורסמת נמצאת בפאזל השייך לקטגוריית משחקי בנות כי אין הרבה חלקים לפאזל וכולם אוהבים אותה בואו לסדר את הפאזל אבל כמה שיותר מהר כי יש זמן ובסוף יש לכם תונה מאוד יפה של האנה מונטנה פשט יופי טופי לקטנטנות שלכם! משחק מיוחד עבור נסיכת אמיתיות.

 

עולם כוח המשיכה

עוד משחקי בנות שמפתח את החשיבה מאוד, צריך ללחוץ על המקשים כך שהקוביות בסופו של דבר יהיו צמודות אחת לשנייה, משחק הדורש יכולת תכנון וחשיבה המתפתחים לאט תוך כדי משחק, אם כבר משחקים משחקי ילדים אז רצוי משחקים לילדים המשפרים את החשיבה!

 

כורה הזהב

משחק חשיבה מאוד יפה עם מוסיקה יפה התורם ליכולת המחשבה והתכנון, בעזרת המקשים צריך לדחוף את חתיכת הזהב לתוך העגלה על ידי כך שמזיזים את הסלעים וחופרים באדמה אך היזהרו לא לסדר את חתיכת הזהב כך שלא תוכלו להזיז אותה יותר או שייפול עליכם סלע ותפסלו!

 

ברבי הקטנה רוצה הביתה

ברבי הקטנה צריכה להגיע למשבצת המסומנת ואתם צריכים לעזור בעזרת מקשי החיצים להגיע, לדוגמא יש כפתור שצריך לדחוף עליו סלע ואז הדלת נפתחת, אחד מן משחקי בנות הלא פשוטים שמפתחים את ההתמצאות במרחב ושמצריכים ריכוז ויכולת מחשבתית די גבוהה אז בואו לעזור לחברתנו ברבי הקטנה להגיע הביתה בשלום.

 

פאזל זיכרון

משחק זיכרון וחשיבה שצריך לזכור ולמצוא זוגות של דברים עד שמגלים את התמונה שמסתתרת מתחת לחלקים, משחקי ילדים כיפי וחמוד שדורש מחשבה וריכוז מומלץ מאוד לילדות קטנות כדי לפתח את יכולת התפיסה החזותית, כיף גדול מאוד לילדים הקטנים.

 

 

 

עיצוב חדר השינה של ברבי
זה אחד משחקי בנות הכיפיים ביותר, איזה ילדה לא הייתה רוצה שיהיה לה חדר משלה שהיא יכולה להחליף כל פריט בחדר כמו מיטה, וילונות, שולחן כיסא, מנורה, מדפים, שטיח, טפט ואפילו התמונה על הקיר שאפשר להחליף מכוכבות קולנוע לבנים חתיכים! פשוט כיף חיים...

עיצוב המטבח
אחד החמודים בו ניתן לעצב את המטבח, כל ילדה קטנה תאהב את המשחק מפני שיש אין סוף אפשרויות שאפשר להחליף במשחק כמו את הכיריים, הרצפה, הוילונות, המקרר, המיקרו, התנור, השולחן ואפילו את קולט האדים! פשוט בנות קטנות שיעביר להם את...

עיצוב חדר משחקים לילדים
זהו חלומו של כל ילד וילדה חדר מלא משחקים לילדים שגם בנות וגם בנים היו רוצים ואפילו מבוגרים!
יש בחדר משחקי וידאו, שולחן ביליארד, הוקי שולחן, שולחן פינג-פונג וכדורגל שולחן. אפשר להחליף את העיצוב של כל דבר בחדר מהשטיח, הספה וטפט...

עיצוב הגינה
משחק חמוד אשר הילדות לומדות לעצב את הגינה, משחק יפה עם גרפיקה יפה, ניתן להחליף בגינה בלחיצת הכבר את האבנים המשתלבות, העצים, נדנדה, באר, שולחן מנגל ועוד. יש פשוט אין ספור אפשרויות שמפתחות את הדמיון של הילדות הקטנות. כל ילדה קטנה ממש תיהנה...

 
 
 

 

 
אתרים לילדים

מישחקים חדשים

ברבי

ברץ

משחקי מחשב
 
 
מישחקים

משחקים לילדים

משחקים ברשת

משחקי חשיבה

משחקי ילדים
 
 
משחקי פאזל

משחקי נסיכות

משחקי צביעה

משחקי מפורסמים

מישחקים און ליין
 
 
 

 כל הזכויות שמורות © לאתר "משחקי בנות" | תנאי שימוש באתר | צור קשר